Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach naszych pacjentów

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin zaopatrzenia ortopedycznego. Wiedzę, umiejętności i zawodowe doświadczenie zdobywaliśmy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wciąż doskonalimy i aktualizujemy swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych branżowych szkoleniach, które towarzyszą wdrażanym na rynek medyczny nowoczesnym komponentom protetycznym i ortotycznym.

Dziś, dzięki tym kompetencjom, jesteśmy w stanie każdemu z naszych pacjentów zaproponować optymalne, indywidualnie dopasowane rozwiązanie poprawiające komfort życia, przywracające samodzielność lub pomagające w powrocie do dawnej sprawności.

Mamy świadomość, że nasi pacjenci wymagają interdyscyplinarnego i empatycznego podejścia, dlatego w naszej pracowni Protetica udzielamy pomocy nie tylko w zakresie protezowania, ale także profilaktyki, podologii, leczenia ran, doboru odpowiedniego obuwia i szeroko rozumianego doradztwa.

Miejsce stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych

  • Dogodna lokalizacja

    Dzięki przyjaznej lokalizacji naszej pracowni z łatwością dojedziesz do nas komunikacją miejską linią autobusów 57, 70, 81, 85 oraz wygodnie zaparkujesz na tyłach budynku.
  • Miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych

    Nasza pracownia protetyczna jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością, również tych najmłodszych. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy osobny, kolorowy i klimatyzowany gabinet posiadający kącik do zabaw, by złagodzić towarzyszący wizytom stres.
  • Możliwie najszybsze terminy wizyt

    Przez lata praktyki wypracowaliśmy procedury i standardy obsługi, dzięki którym przyjmujemy pacjentów w krótkich terminach i szybko realizujemy zlecenia ortopedyczne.

Sprawdź, jak Protetica może pomóc właśnie Tobie!

Dowiedz się więcej o zaletach protez oraz zaopatrzenia ortopedycznego z naszej pracowni.
samochód, dojazd, lokalizacja, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Dojazd do pacjenta

Specjaliści z Protetica konsultują pacjentów także w miejscu ich pobytu. Istnieje możliwość dojazdu do pacjenta po uprzednim ustaleniu.

protezy kończyn, amputacja, wypadek, protezy, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Protezowanie na wszystkich poziomach amputacji

Bez względu na poziom amputacji dążymy do odzyskania funkcji podporowej kończyny do uzyskania maksymalnej sprawności.

szkolenie, obsługa protez, człowiek, barierka, osoba niepełnosprawna, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Szkolenie z obsługi protezy

Nasi specjaliści z Protetica będą z Tobą tak długo, jak będziesz tego potrzebować. Krok po kroku nauczymy Cię korzystać z protez, będziemy z Tobą ćwiczyć chód na różnych płaszczyznach, abyś mógł nabrać sprawności.

sukces, osiągnięcia, realizacja marzeń, satysfakcjonujące efekty, ludzie, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Efekty na miarę marzeń

Dzięki kompetencjom oraz wieloletniemu doświadczeniu osiągamy z naszymi podopiecznymi satysfakcjonujące efekty. Nasi pacjenci nie tylko funkcjonują jak pełnosprawni ludzie, ale także są aktywni sportowo, a nawet startują w półmaratonach i triathlonach.

asortyment medyczny, sprzęt ortopedyczny, protezy, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Szeroki asortyment protez i artykułów ortopedycznych

W Protetica nie tylko znajdziesz protezy kończyn górnychdolnych. Wykonujemy również protezy estetyczne, dziecięcemioelektryczne. Pomożemy Ci dobrać ortezy, wkładki profilaktyczne lub odciążające oraz buty specjalistyczne i ortopedyczne.

wózek inwalidzki, osoby niepełnosprawne, Proteza kosmetyczna palców, Protetica, Łódź, Zagajnikowa 35, poradnia protetyczna

Siedziba bez barier architektonicznych

Protetica to miejsce stworzone z myślą o niepełnosprawnych. Dzięki przystosowanemu podjazdowi do naszej pracowni protetycznej bez trudu wjedziesz wózkiem inwalidzkim, nawet wówczas, gdy nie korzystasz z pomocy opiekuna.

Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach naszych pacjentów

Wspaniała firma i cudowni ludzie odmienili mego tatę, dziś dopasowali mu nową protezę, wrócił zmęczony, ale za to bardzo szczęśliwy i w końcu będziemy mogli wybrać się całą rodziną na spacer - tak spełniają się marzenia dzieci dzięki takim ludziom jak personel firmy Protetica. Dziękuję bardzo!

Mikołaj Antczak

To pełen profesjonalizm załogi oraz wsparcie w każdej sytuacji 😀.

Marek Kowalski

Chciałbym szczerze z całego serca podziękować całemu zespołowi z poszanowaniem.

Michał Nagel

DO GÓRY